nvias

Měníme budoucí generace z konzumentů na tvůrce

Ať už se rozhodnete změnit svět, nebo jen získat finanční svobodu. Co je klíčem k úspěchu? Existuje nějaký kód? Věříme, že ano! Je to naučit se kódovat – programovat. Bude to stačit? Určitě je to základ, ale stačit to nebude… Musíte se naučit jak věci spojit, jak je zasadit do souvislostí našeho života.

Proto jsme založili nvias. Chceme dát dětem a mladým lidem prostor pro experimentování a učení se při vytváření úspěšných produktů a aplikací. V dnešním světě skutečně můžete proměnit Vaše sny a myšlenky v realitu.

     

Na začátku každé cesty je myšlenka, sen …

Chceme vytvářet skutečné a úspěšné produkty a aplikace v globálním měřítku. Proměnit další generaci z konzumentů na tvůrce. Proto potřebujeme spojit tvůrčí, technické i humanitní osobnosti dohromady. Motivovat lidi k samostudiu a společně se naučit, jak prodat.

V rámci volnočasového potkávání připravíme produkty, nebo aplikace a ověříme jejich potenciál na úspěch. Pro úspěšné produkty vytvoříme startupové společnosti, které se budou starat o další nezávislý rozvoj daného produktu.