Rubriky
Aktuality

Osvojte si AI pro Váš byznys kreativním způsobem

Chcete zlepšit pozici své společnosti na trhu? Chcete, aby vaše společnost držela krok s moderními technologiemi? Pak vám můžeme pomoci! Objevte s námi základy umělé inteligence (AI) a jejího potenciálu. Ukážeme vám, jak umělá inteligence funguje na reálných příkladech, a také že není třeba se jí bát.

AI Enterprise

AI Enterprise je řada workshopů, které jsou součástí našeho programu AI Discovery. V našem programu se zaměřujeme na zvýšení povědomí o AI mezi studenty a malými a středními podniky.

Jsme si vědomi toho, že v současné době již existuje mnoho workshopů o nových technologiích, tyto workshopy ale často bývají buď příliš teoretické, nebo během nich máte programovat v Pythonu něco, čemu nerozumíte. Tomu se my snažíme za každou cenu vyhnout a myslíme si, že v tomto směru odvádíme skvělou práci. Sami máme spoustu zkušeností z obou oborů, jak z IT, tak i z obchodní sféry a jsme si vědomi digitální propasti mezi těmito dvěma odvětvími a snažíme se tuto mezeru překlenout realizací našich kreativních a technologických workshopů o AI.

Tyto workshopy jsme se rozhodli zahájit na základě našich vlastních zkušeností, které jsme získali během vypracování studie pro Regionální rozvojovou agenturu Plzeňského kraje o malých a středních podnicích a jejich využívání nových technologií v různých oblastech firemních procesů. Uvědomili jsme si, že je potřeba zvýšit znalosti malých a středních podniků v oblasti umělé inteligence a naše předpoklady se potvrdily po našich rozhovorech s Lipo.ink a SIT Plzeň.

Kreativní workshopy

Na našich úvodních kreativních workshopech se poprvé seznámíte s umělou inteligencí a s jejími základy. To znamená, že se zaměříme na obchodní hodnotu AI, na příklady jejího využití v praxi a na možnosti, které nám AI poskytuje a zároveň i na limity, které se umělé inteligence týkají. Vše bude doprovázeno praktickými příklady a ukážeme si také některé AI komponenty rovnou připravené k použití, takže si budete moci snadno sami vyzkoušet, jak AI funguje.

Technologické workshopy

V rámci našich technologických workshopů se podíváme na praktičtější věci související s AI. Představíme vám základní komponenty strojového učení – vidění, řeč, porozumění a predikci. Pak vám pomůžeme určit řešení využívající umělou inteligenci, které bude nejvhodnější pro vaše podnikání.

Proof of Concept (POC)

Po sérii našich kreativních a technologických workshopů a určení nejvhodnější oblasti vaší společnosti, ve které implementovat AI, s vámi vytvoříme POC vašeho řešení, takže naše workshopy opustíte s nabytými znalostmi o AI a s přesnou představou o tom, jak implementovat umělou inteligenci ve vaší společnosti.

Věříme, že vám můžeme pomoci překonat propast, která je mezi vaší společností a novými technologiemi, a že naše workshopy vám pomohou zefektivnit vaše obchodní procesy. Máte-li jakékoli dotazy k jakékoliv části našeho programu AI Enterprise, kontaktujte nás