nvias.org

Měníme budoucí generace z konzumentů na tvůrce

Nvias.org řeší problém malého množství podnikavců a nefunkčnost, možná až neexistenci vzdělání v této oblasti.

Jdeme cestou oslovení nejmladších generací, kterým ukazujeme potenciál nových technologií a způsob vytváření úspěšných produktů a služeb. Chceme je nadchnout a motivovat pro vytváření úspěšných globálních firem.

Organizujeme Startup Weekendy, kde jsme začali s Youth edicí pro středoškoláky, na základních školách děláme projektové dny Naše firmy. V dalších projektových stavíme AI startupy nebo i startupy, které využívají jako byznys potenciál klimatické změny.

 

MYSLÍME NA NAŠE DĚTI

 

Ať už se rozhodnou změnit svět, nebo jen získat finanční svobodu. Co je klíčem k úspěchu? Existuje nějaký kód? Věříme, že ano!

Je to naučit se kódovat – programovat. Bude to stačit? Určitě je to základ, ale stačit to nebude… Musíte se naučit jak věci spojit, jak je zasadit do souvislostí našeho života.

Proto jsme založili nvias. Chceme dát dětem a mladým lidem prostor pro experimentování a učení se při vytváření úspěšných produktů a aplikací. V dnešním světě skutečně můžete proměnit Vaše sny a myšlenky v realitu.

     

Na začátku každé cesty je nápad, sen …

Motivujeme děti vytvářet skutečné, úspěšné produkty a aplikace v globálním měřítku. Proměňujeme další generaci z konzumentů na tvůrce. Proto potřebujeme spojit tvůrčí, technické i humanitní osobnosti dohromady. Motivovat lidi k samostudiu a společně se naučit, jak to všechno vlastně prodat.

V rámci volnočasového potkávání připravíme produkty, nebo aplikace a ověříme jejich potenciál na úspěch. Pro úspěšné produkty vytvoříme startupové společnosti, které se budou starat o další nezávislý rozvoj daného produktu.

 

NAŠE CESTA

Po 18 letech jsem opustil mezinárodní byznys. Posledních 7 let jsem vedl jednu z divizí české akciové společnosti AIMTEC. Tato divize se pod mým vedením postupně rozrostla z 5-ti na současných 50 členů. Zdesetinásobili jsme obrat a poskytovali služby po celém světě (Německo, USA, UK, Čína). Jedna z největších odměn, je vidět mladé kolegy růst a stávat se úspěšnými.

Mým novým cílem je probudit v mladé generaci chuť tvořit a objevovat nové věci.

Na začátku každé cesty je nápad, sen – nvias.

 

Pavel König

Výroční zprávy

Výroční zpráva 2019

Výroční zpráva 2018

Výroční zpráva 2017