Proč nvias?

nvias

Začátek našeho příběhu

Po 18 letech jsem opustil mezinárodní byznys. Posledních 7 let jsem vedl jednu z divizí české akciové společnosti AIMTEC. Tato divize se pod mým vedením postupně rozrostla z 5-ti na současných 50 členů. Zdesetinásobili jsme obrat a poskytovali služby po celém světě (Německo, USA, UK, Čína).  Někdo řekl, že jsem byl úspěšný… Myslím, že to nebylo nic zas až tak velkého. Když máte okolo sebe skvělé a spolehlivé lidi, společnost se silnou vizí a věříte tomu, co děláte, tak se to stane. Jedna z nějvětších odměn, je vidět mladé kolegy růst a stávat se úpěšnými.

Teď myslím na své děti. Mohou být ještě úspěšnější? Ať už se rozhodnou změnit svět, nebo jen získat finanční svobodu. Co je klíčem k úspěchu? Existuje nějaký kód? Věřím, že ano! Je to naučit se kódovat – programovat. Bude to stačit? Určitě je to základ, ale stačit to nebude… Musejí se naučit jak věci spojit, jak je zasadit do souvislostí našeho života.

Proto jsem založil nvias. Chci dát dětem a mladým lidem prostor pro experimentování a učení se při vytváření úspěšných produktů a aplikací. V dnešním světě skutečně můžete proměnit Vaše sny a myšlenky v realitu.

Na začátku každé cesty je myšlenka, sen – nvias.

 

Pavel König