nvias.org

AI Discovery Show

25 září, 2022
Aktuality
, , , , , , , , , , , ,
0

AI Discovery Show

Příležitost pro středoškolské studenty rozvinout svůj talent v oblasti technologií, byznysu a týmové spolupráce.

Jak se registrovat?


Studenti kliknou na odkaz registrovat a výplní všechny údaje do dotazníku (je nutné vyplnit email a informaci o tom, jakou formu workshopů preferujete). Další informace vám budou poskytnuty na prvním workshopu (17.10. od 16:00 do 18:00) a prostřednictvím emailu.

Emailem vám budou poslány i údaje pro případ, že se na první workshop budete chtít připojit online. Účast pedagoga na workshopech není nutná! Od pedagoga potřebujeme pouze, aby studenty přiměl k registraci a vyplnění formuláře. Poté co jsou studenti registrováni, přebíráme zodpovědnost za průběh celé akce a obstaráme veškeré organizační záležitosti. 

 

Proč se zapojit?

  1.   Pořádáme celkem 6 workshopů, které jsou pečlivě připraveny tak, aby ti pomohli se rozvíjet ve všem, co tě zajímá a ve všem co se ti bude v praktickém životě hodit.
  2. Budeš řešit realné problémy zadané našimi firemními partnery. To znamená, že tvoje práce neskončí někde v šuplíku, ale usnadní tobě i nám všem život.
  3. Seznámíš se s profesionály. Do projektu je zapojena FAV ZČU a firemní elita z oblasti technologie. Naučíš se spoustu nových věcí od těch nejlepších v oboru. Udělej na ně dojem a  do budoucna, tak může vzniknout nová spolupráce, ať už jako studium na VŠ nebo jako lákavá pracovní pozice.
  4. Na svém vynálezu můžeš zbohatnout. Naučíme tě, jak k tvým vynálezům najít ekonomické využití. Podařený projekt bude hodnotným produktem, po kterém bude poptávka.
  5. Budeš příští Steve Jobs? Budeš vymýšlet unikátní řešení, jaké svět ještě neviděl. Úspěšný projekt se může jednoduše stát start-upem a z tebe bude místo středoškoláka CEO tvojí nové firmy!

Zní to lákavě, ale bude to stát moc času a práce? Ano, náročné to bude. Zamysli se, jak by jsi čas strávil jinak. Výjimeční lidé se stali výjimečnými, protože se přemáhali. Protože makali, zatímco ostatní si užívali. Protože věřili, že něco dokážou. Ty už jsi obětoval svůj volný čas, aby jsi si přečetl tuhle nabídku. Co dokážeš ty?

Technologie nejsou tvůj šálek kávy? Nevadí. Tvůj tým potřebuje někoho, kdo zvládne businessovou stránku projektu, kdo jim pomůže zorganizovat si práci a projekt úspěšně dotáhnout do konce.

Nejnovější články

Climate Rules – Co je nového

Climate Rules – Co je nového Social impact of Climate Rules Erasmus+ a EDUCRU projekty Průběh projektového dne Climate Rules Klimatické změny …

Startup Weekend Pilsen 2023

Techstars Startup Weekend Pilsen 2023

Během jednoho víkendu vybudujte startup! Techstars Startup Weekend je vzrušující a poutavý výlet do světa startupů. Během akcí nabitých tří dnů se setkáte s mentory, investory, spoluzakladateli a sponzory, kteří jim ukážou, jak rychleji dosáhnout většího úspěchu –⁠ a možná i založit nějaký ten podnik.

Mladí tvůrci na Plzeňsku – s exkurzemi do místních podniků   Našim posláním je dávat impuls a inspirovat mladé generace. Nedílnou součástí …

VET 4.0 – Systém školení nové generace profesionálů Cíle projektu VET 4.0: Podpora vzdělávání a rozvoje dovedností mladých lidí v oblasti průmyslu …

Hey, like this? Why not share it with a buddy?

Related Posts